Informácie (Najčastejšie otázky)

Naša spoločnosť sa špecializuje na dodávanie potravinárskych obalov do reštaurácií, ktoré predávajú jedlá najmä na rozvoz domov. Okrem krabíc na pizzu, penových krabíc a plastových krabíc ponúkame aj široký sortiment doplnkových produktov, samozrejme s donáškou na Vašu adresu po celej krajine. Naším cieľom je čo najširšie podporovať aktivity našich zákazníkov a uspokojovať ich potreby za čo najvýhodnejších podmienok, aby mohli nakupovať rýchlo, jednoducho a hospodárne.

  • O nás

Za značkou GASTRON stojí spoločnosť Economic Trends Kft., inovatívna spoločnosť v 100 % maďarskom vlastníctve, ktorá pôsobí v oblasti pohostinných služieb už viac ako 11 rokov. Sme hrdí na to, že naši zákazníci poznajú náš tím ako spoľahlivých a presných dodávateľov.

  • Kto sú naši klienti?

Naša klientela je komplexná, od bufetov po závodné jedálne, od tradičných reštaurácií po pizzerie a pouličné stravovacie zariadenia. Vždy sa snažíme prispôsobiť náš sortiment potrebám rôznych profilov.

  • Môžem v internetovom obchode Gastron.sk nakupovať ako fyzická osoba?

Ako veľkoobchod neobsluhujeme maloobchodných zákazníkov ani v ich internetovom obchode a ani na našich predajných miestach.
Aby u nás mohol niekto nakupovať, musí mať daňové identifikačné číslo. V súlade s tým medzi našich zákazníkov patria a môžu nakupovať aj v internetovom obchode:

Vzhľadom na našu veľkoobchodnú činnosť môžeme obsluhovať len zákazníkov s prideleným daňovým identifikačným číslom (živnostníci, k.s., s.r.o., a.s., združenia, obce, verejné inštitúcie a akákoľvek iná organizácia s daňovým číslom.

  • Pri akej minimálnej hodnote košíka môžem nakupovať na Gastron.sk?

Minimálna hodnota objednávky v internetovom obchode je 67,50 EUR bez DPH, ale v našich predajniach (v Miskolci alebo Budapešti) máte možnosť osobne nakúpiť aj pod týmto limitom.

  • Z akých spôsobov doručenia si môžem vybrať?

Zakúpený tovar Vám v rámci Slovenska doručíme bezplatne s kuriérskou spoločnosťou GLS. Pri objednávke krabice na pizzu nedokážeme vzhľadom na jej veľkosť zabezpečiť doručenie GLS.

Na webšhope Gastron.sk sa zákazník môže rozhodnúť, či zaplatí kúpnu cenu objednaného Tovaru pri nákupe alebo pri doručení, alebo navštívi niektorú z našich predajní a zaplatí tam.

Pri nákupe prebieha platba na termináli Barion, pre ktorý majú zákazníci k dispozícii eurový VPOS terminál v slovenskom jazyku.

Pri platbe akceptujeme hotovosť a aj bankovú kartu.

Platba bankovým prevodom nie je možná.

+421 903 756 652 (zákaznícka služba v slovenskom jazyku)