Informácie (Najčastejšie otázky)

Naša spoločnosť sa špecializuje na dodávanie potravinárskych obalov do reštaurácií, ktoré predávajú jedlá najmä na rozvoz domov. Okrem krabíc na pizzu, penových krabíc a plastových krabíc ponúkame aj široký sortiment doplnkových produktov, samozrejme s donáškou na Vašu adresu po celej krajine. Naším cieľom je čo najširšie podporovať aktivity našich zákazníkov a uspokojovať ich potreby za čo najvýhodnejších podmienok, aby mohli nakupovať rýchlo, jednoducho a hospodárne.

  • O nás

Za značkou GASTRON stojí spoločnosť Economic Trends Kft., inovatívna spoločnosť v 100 % maďarskom vlastníctve, ktorá pôsobí v oblasti pohostinných služieb už viac ako 11 rokov. Sme hrdí na to, že naši zákazníci poznajú náš tím ako spoľahlivých a presných dodávateľov.

  • Kto sú naši klienti?

Naša klientela je komplexná, od bufetov po závodné jedálne, od tradičných reštaurácií po pizzerie a pouličné stravovacie zariadenia. Vždy sa snažíme prispôsobiť náš sortiment potrebám rôznych profilov.

  • Môžem v internetovom obchode Gastron.sk nakupovať ako fyzická osoba?

Žiaľ, nie. Ak ste právnická osoba (živnostník, k.s., s.r.o., a.s., združenie, obec, verejná inštitúcia a akákoľvek iná organizácia) viete nakupovať len s prideleným daňovým indentifikačným číslom.

  • Pri akej minimálnej hodnote košíka môžem nakupovať na Gastron.sk?

Minimálna hodnota objednávky vo webšhope je 31,75 Euro.

  • Z akých spôsobov doručenia si môžem vybrať?

Zakúpený tovar Vám v rámci Slovenska doručíme kuriérskou spoločnosťou. Pri objednávke krabice na pizzu nedokážeme vzhľadom na jej veľkosť zabezpečiť doručenie kuriérskou spoločnosťou.

Pri nákupe prebieha platba na termináli Barion, pre ktorý majú zákazníci k dispozícii eurový VPOS terminál v slovenskom jazyku.

Pri platbe akceptujeme hotovosť a aj platobnú kartu.

Platba bankovým prevodom nie je možná.

+421 903 756 652 (zákaznícka služba v slovenskom jazyku)