Informácie (Najčastejšie otázky)

Naša spoločnosť sa špecializuje na dodávanie potravinárskych obalov do reštaurácií, ktoré predávajú jedlá najmä na rozvoz domov. Okrem krabíc na pizzu, penových krabíc a plastových krabíc ponúkame aj široký sortiment doplnkových produktov, samozrejme s donáškou na Vašu adresu po celej krajine. Naším cieľom je čo najširšie podporovať aktivity našich zákazníkov a uspokojovať ich potreby za čo najvýhodnejších podmienok, aby mohli nakupovať rýchlo, jednoducho a hospodárne.

Za značkou GASTRON stojí spoločnosť Economic Trends Kft., inovatívna spoločnosť v 100 % maďarskom vlastníctve, ktorá pôsobí v oblasti pohostinných služieb už viac ako 11 rokov. Sme hrdí na to, že naši zákazníci poznajú náš tím ako spoľahlivých a presných dodávateľov.

Naša klientela je komplexná, od bufetov po závodné jedálne, od tradičných reštaurácií po pizzerie a pouličné stravovacie zariadenia. Vždy sa snažíme prispôsobiť náš sortiment potrebám rôznych profilov. Vzhľadom na našu veľkoobchodnú činnosť môžeme obsluhovať len zákazníkov s prideleným daňovým identifikačným číslom (živnostníci, k.s., s.r.o., a.s., atď.).

Naším cieľom je reagovať na požiadavky v oblasti baliacich materiálov v gastronómii ponúkaním najlepšej možnej kvality za najlepšiu možnú cenu. Okrem tradičných plastových obalov z PP a PS ponúkame v našom sortimente aj ekologicky udržateľnejšie výrobky z kompostovateľného papiera a biopolyméru, napr.: výrobky z PLA (kyseliny polymliečnej). Namiesto všetkých bežných plastov dokážeme ponúknuť kompostovateľné obaly za prijateľné ceny.

Dodávame na celé územie Slovenska. Naši kolegovia vám ochotne pomôžu s podrobnosťami prepravných podmienok.

Doručujeme na celé územie Slovenska kuriérskou spoločnosťou GLS.
Ak máte otázky, obráťte sa na našich kolegov.

V súčasnosti máme dve predajne (jednu v Budapešti a jednu v Miškolci), kde môžete nakupovať bez obmedzenia výšky nákupu. Pre informácie o adrese, otváracích hodinách a presných skladových zásobách nás prosím kontaktujte prostredníctvom údajov uvedených na stránke Kontaktné údaje alebo telefonicky. (Zásielky z hygienických dôvodov nerozbaľujeme).

Pri objednávkach plastových výrobkov v mesačnej hodnote 150 000 HUF s DPH Vám ponúkame 5 % vernostnú zľavu z hodnoty týchto výrobkov. (Ďalšie zľavy sú k dispozícii pri objednávke veľkého množstva výrobkov alebo maloobchodných objednávkach.)

V ideálnych podmienkach sa tieto obaly rozložia do troch mesiacov (v menej optimálnych podmienkach maximálne do jedného roka až dvoch rokov). Pokiaľ vám záleží na životnom prostredí, zvoľte tieto výrobky namiesto nerozložiteľných alebo čiastočne rozložiteľných obalových materiálov. Nenechajte sa v dobrom úmysle oklamať polovičatými riešeniami, ako sú biologicky rozložiteľné tašky, ktoré sa rozkladajú na mikroplasty. 100 % biologicky rozložiteľné a kompostovateľné alternatívy sú dobré pre každého, a aj vy si môžete povedať, že ste sa pričinili o ochranu našej planéty. (Náš certifikát ekologickej záruky nájdete na tomto odkaze.)