Individuálna výroba, tlač loga

Výroba a dodanie krabíc na pizzu - s individuálnou grafickou výrobou a logom - tlač vo viacerých farbách

Väčšinu našich produktov, vrátane krabíc na pizzu, je možné opatriť vlastným logom. Ponúkame individuálnu tlač a výrobu jednotlivých druhov krabíc všetkých veľkostí, maximálne s 2 farbami. Ceny krabíc na pizzu uvedené na stránke gastron.hu už zahŕňajú náklady na tlač.

Dodávame po celom území Maďarska v týždenných rozvozoch. Môžete si ich zakúpiť aj osobne v našich predajniach: v Budapešti (XI. okres) alebo v Miskolci.
Pri objednávke nad 25 000 HUF vrátane DPH ponúkame bezplatné doručenie na Vašu adresu. Pri objednávke pod touto sumou sme oprávnení účtovať prepravné náklady.

Akej veľkosti sú krabice, ktoré vyrábame?

Výška našich krabíc je 3,5 cm a ich základ má rozmer 22, 24, 28, 30, 32, 37, 40, 46, 52 alebo 60 cm. Krabice do 40 cm sú vyrobené z E-vĺn (mikrovlny), od 46 cm a viac zo silnejších B-vĺn.
Ponúkame aj výrobu krabíc aj iných ako uvedených veľkostí. Pre viac informácií sa neváhajte obrátiť na našich kolegov!
Väčšina krabíc na pizzu je k dispozícii aj v bielej a hnedej základnej farbe.

Akú grafiku nájdete na krabiciach na pizzu? Je možné použiť individuálne logo?

Naše štandardné krabice na pizzu ponúkame s grafikou BoxAgain so zárukou (100% biologicky rozložiteľného a kompostovateľného) výrobku. Na požiadanie ponúkame aj vytvorenie vlastnej grafiky pre stravovacie zariadenia.
Bez ohľadu na to, či je základ krabice na pizzu hnedý alebo biely, môže byť potlačený vlastnou grafikou reštaurácie. Za potlač neplatíte žiadne dodatočné náklady, len jednorazový poplatok, ktorý predstavuje cenu tlačovej formy, ktorá sa v závislosti od veľkosti pohybuje medzi 10 až 40 tisíc HUF bez DPH.

Podrobnosti nájdete na stránke Informácie.

Našu ponuku krabíc na pizzu nájdete na tejto adrese: Zoznam krabíc na pizzu