Individuálna výroba, tlač loga

Výroba a dodanie krabíc na pizzu - s individuálnou grafickou výrobou a logom - tlač vo viacerých farbách

Väčšinu našich produktov, vrátane krabíc na pizzu, je možné opatriť vlastným logom. Ponúkame individuálnu tlač a výrobu jednotlivých druhov krabíc všetkých veľkostí, maximálne s 2 farbami. Ceny krabíc na pizzu uvedené na stránke gastron.sk už zahŕňajú náklady na tlač.

Akej veľkosti sú krabice, ktoré vyrábame?

Výška našich krabíc je 3,5 cm a ich základ má rozmer 22, 24, 28, 30, 32, 37, 40, 46, 52 alebo 60 cm. Krabice do 40 cm sú vyrobené z E-vĺn (mikrovlny), od 46 cm a viac zo silnejších B-vĺn.
Ponúkame aj výrobu krabíc aj iných ako uvedených veľkostí. Pre viac informácií sa neváhajte obrátiť na našich kolegov!
Väčšina krabíc na pizzu je k dispozícii aj v bielej a hnedej základnej farbe.

Akú grafiku nájdete na krabiciach na pizzu? Je možné použiť individuálne logo?

Naše štandardné krabice na pizzu ponúkame s grafikou BoxAgain so zárukou (100% biologicky rozložiteľného a kompostovateľného) výrobku. Na požiadanie ponúkame aj vytvorenie vlastnej grafiky pre stravovacie zariadenia.
Bez ohľadu na to, či je základ krabice na pizzu hnedý alebo biely, môže byť potlačený vlastnou grafikou reštaurácie. Za potlač neplatíte žiadne dodatočné náklady, len jednorazový poplatok, ktorý predstavuje cenu tlačovej formy, ktorá sa v závislosti od veľkosti pohybuje medzi 10 až 40 tisíc HUF bez DPH.

Jedinečné logo pre ďalšie produkty

Papierové poháre

Na týchto produktoch je tiež možné mať jedinečné logo. Od 1dl do 5 dl balenia si môžete vyžiadať pohár akejkoľvek veľkosti s jedinečným dizajnom. Doba výroby je zvyčajne 4-6 týždňov, môže sa líšiť v závislosti od počtu objednaných kusov. V prípade flexotlače je minimálny počet kusov zvyčajne 20 000 kusov na zväzok.

Streetfood produkty

Medzi naše streetfood produkty patria streetfood tácky, ktoré sú dostupné v 2 veľkostiach, krabice na hamburgery sú dostupné v 4 veľkostiach. Vyrábame aj baliacy papier, ktoré môžete objednať v požadovanom veľkostiť. Krabice na hamburger si môžete objednať od 500 ks s vašim jedinečným logom.

Krabice z cukrovej trstiny, krabice calzone, krabice na torty

Všetky naše krabice z cukrovej trstiny s jedinečným logom si môžete objednať už od 5000 ks.

V prípade papierových krabíc, ako sú calzone, tortové krabice alebo forte boxy dostupné vo viacerých veľkostiach, logá je možné vyrobiť zvyčajne od 3000 ks/veľkosť.

Pre presnú cenovú kalkuláciu kontaktujte našich kolegov ohľadom produktov a individuálnej výroby klišé.

Podrobnosti nájdete na stránke Informácie.

Našu ponuku krabíc na pizzu nájdete na tejto adrese: Zoznam krabíc na pizzu